Produkty

Do našej distribúcie patria značky ako Neoflex, Leuenberger, Kiilto a Menichetti.
Ako jedna z mála spoločností sa špecializujeme nielen na predaj priemyselných lepidiel, ale zároveň pre našich zákazníkov poskytujeme aj servis a kvalitné poradenstvo.

Vyberte hlavné odvetvie
Hlavné odvetvie
TERMOMELT FP 857
krabica
OBLASTI POUŽITIA Balenie: Lepenie uzáverov z PP a PE Nákupné tašky: Bočné lepenie papiera, tiež potiahnutého PE Montážne lepenie: Lepenie plastových materiálov, plastových bezpečnostných uzáverov a vreciek na dokumenty na obálkach z PP a PE Laminácia: Laminovanie plastov (PET, PVC, PP) a polylaminátov (PE /hliník/PE kartón) Filtre: Vďaka vysokej kohézii je ideálny na utesnenie vzduchových filtrov
Kiilto Biomelt
biomelt
Kiilto Biomelt je 100% biologicky rozložiteľné tavné lepidlo (podľa normy ISO 14855) určené pre rôzne typy lepenia a laminovania pri výrobe obalov a jednorazových produktov (bio plastov). Biomelt je vhodný na lepenie papiera, lepenky a kartónu v obalovom priemysle.
TERMOMELT PU 95 LE
krabica
TERMOMELT PU 95 LE je polyuretánové tavné lepidlo vhodné najmä na použitie v polygrafickom priemysle. Vyznačuje sa najmä vynikajúcou flexibilitou pre vysokých a nízkych teplotách. Pre knihy s väčšou hrúbkou, je možné zvyšovať teplotu lepiacej hadice až o 10°C. Je vhodné na lepenie zošitov, brožúr, papierov s potlačou, na laminovanie papiera, tkanív a plastov.
TERMOMELT L 431
Šité a frézované paperbacky, one shot knižné bloky a finiš pre twoshot. Lepenie širokej škály papiera, bežného, s potlačou, laminovaného, ošetreného vodným lakom, ako aj lepenie papiera s potlačou po celej ploche. Vynikajúca odolnosť voči rastlinným a minerálnym olejom.
DUOSTICK V 221
tavné tyčinky
DUOSTICK V 221 je neplnené tavné lepidlo na báze EVA vhodné na lepenie v obalovom, stavebnom, elektrotechnickom a taktiež textilnom odvetví. Produkt sa vyznačuje strednou viskozitou, dlhým otvoreným časom, elastickou väzbou a dobrou priľnavosťou k rôznym podkladom: papier, drevo, PVC, plasty.
AG-MM G-MP 16
palicky
AG-MMA G-MP 16 je dvojzložkové konštrukčné lepidlo umožňujúce vytvárať trvalé lepené spoje, ktoré sú veľmi pevné, štrukturálne, odolné voči nárazom a zároveň pružné. AG-MMA G-MP 16 je priemyselné lepidlo, ktoré sa používa na lepenie kovov, plastov a kompozitných materiálov. Vzhľadom k svojej vysokej kvalite je špeciálne vhodné pre rad náročných aplikácií v rôznych priemyselných odvetviach a to ako v oblasti sériovej výroby, tak údržby. Pri lepení hliníka a nerezovej ocele nie je nutné používať primer.
Kiilto Pro WX 3070
agglu
Kiilto Pro WX 3070 je veľmi rýchla, reaktívna PVAc-disperzia s neutrálnym pH. Lepidlo je vhodné na dýhovanie aj laminovanie tvrdého dreva, parkiet či kúpeľnového vybavenia. Vďaka jej D3 odolnosti voči vode je Kiilto Pro WX 3070 vhodným lepidlom do interiéru aj na exteriérové ​​aplikácie, kde dochádza ku krátkodobému opakovanému kontaktu s vodou.
AK-FIX 705 kit
agglu
AKFIX 705 je univerzálne sekundové lepidlo. Lepiaca sada pozostáva z vysokoviskózneho kyanoakrylátového lepidla a aktivátora. Produkt sa vyznačuje vysokou pevnosťou spoja, je vhodný na použitie na zvislých povrchoch nakoľko nekvapká a nesteká, na lepenie nerovných povrchov. Je vhodné na lepenie veľmi širokého spektra materiálov, vrátane kyslých povrchov a niektorých poréznych, kde sa vyžadujú rýchle lepiace časy. Vhodné na MDF, drevo, drevotriesku, gumu, väčšinu plastov, kožu a iné bežné podklady.
AG-MELT 004
vreco biele
AG-MELT 004 je termoplastické tavné lepidlo so 100% obsahom tuhých látok. Tavné lepidlo používané na montáž, laminovanie a balenie. Je charakteristické vynikajúcou priľnavosťou k rôznym materiálom a dobrou tepelnou odolnosťou.