Produkty

Do našej distribúcie patria značky ako Neoflex, Leuenberger, Kiilto a Menichetti.
Ako jedna z mála spoločností sa špecializujeme nielen na predaj priemyselných lepidiel, ale zároveň pre našich zákazníkov poskytujeme aj servis a kvalitné poradenstvo.

Vyberte hlavné odvetvie
Hlavné odvetvie
TERMOMELT L 431
agglu
Šité a frézované paperbacky, one shot knižné bloky a finiš pre twoshot. Lepenie širokej škály papiera, bežného, s potlačou, laminovaného, ošetreného vodným lakom, ako aj lepenie papiera s potlačou po celej ploche. Vynikajúca odolnosť voči rastlinným a minerálnym olejom.
DUOSTICK V 221
tavné tyčinky
DUOSTICK V 221 je neplnené tavné lepidlo na báze EVA vhodné na lepenie v obalovom, stavebnom, elektrotechnickom a taktiež textilnom odvetví. Produkt sa vyznačuje strednou viskozitou, dlhým otvoreným časom, elastickou väzbou a dobrou priľnavosťou k rôznym podkladom: papier, drevo, PVC, plasty.
AG-MM G-MP 16
agglu
AG-MMA G-MP 16 je dvojzložkové konštrukčné lepidlo umožňujúce vytvárať trvalé lepené spoje, ktoré sú veľmi pevné, štrukturálne, odolné voči nárazom a zároveň pružné. AG-MMA G-MP 16 je priemyselné lepidlo, ktoré sa používa na lepenie kovov, plastov a kompozitných materiálov. Vzhľadom k svojej vysokej kvalite je špeciálne vhodné pre rad náročných aplikácií v rôznych priemyselných odvetviach a to ako v oblasti sériovej výroby, tak údržby. Pri lepení hliníka a nerezovej ocele nie je nutné používať primer.
Kiilto Pro WX 3070
agglu
Kiilto Pro WX 3070 je veľmi rýchla, reaktívna PVAc-disperzia s neutrálnym pH. Lepidlo je vhodné na dýhovanie aj laminovanie tvrdého dreva, parkiet či kúpeľnového vybavenia. Vďaka jej D3 odolnosti voči vode je Kiilto Pro WX 3070 vhodným lepidlom do interiéru aj na exteriérové ​​aplikácie, kde dochádza ku krátkodobému opakovanému kontaktu s vodou.
AK-FIX 705 kit
agglu
AKFIX 705 je univerzálne sekundové lepidlo. Lepiaca sada pozostáva z vysokoviskózneho kyanoakrylátového lepidla a aktivátora. Produkt sa vyznačuje vysokou pevnosťou spoja, je vhodný na použitie na zvislých povrchoch nakoľko nekvapká a nesteká, na lepenie nerovných povrchov. Je vhodné na lepenie veľmi širokého spektra materiálov, vrátane kyslých povrchov a niektorých poréznych, kde sa vyžadujú rýchle lepiace časy. Vhodné na MDF, drevo, drevotriesku, gumu, väčšinu plastov, kožu a iné bežné podklady.
AG-MELT 004
agglu
AG-MELT 004 je termoplastické tavné lepidlo so 100% obsahom tuhých látok. Tavné lepidlo používané na montáž, laminovanie a balenie. Je charakteristické vynikajúcou priľnavosťou k rôznym materiálom a dobrou tepelnou odolnosťou.
TERMOMELT FP 845
agglu
TERMOMELT FP 845 je vhodné na požitie na papier alebo plastifikované podložky (napr. pri výrobe pascí na myši). Spĺňa: FDA 21 cfr 175.105 lepidlá; FDA 21 cfr 176.170 priamy kontakt s tekutými a mastnými potravinami; FDA 21 cfr 176.180 priamy kontakt so suchými potravinami.
AG-MELT 004
agglu
AG-MELT 004 je termoplastické tavné lepidlo so 100% obsahom tuhých látok. Tavné lepidlo používané na montáž, laminovanie a balenie. Je charakteristické vynikajúcou priľnavosťou k rôznym materiálom a dobrou tepelnou odolnosťou.
3308.20 BG
agglu
3308.20 BG je reaktívne polyuretánové tavné lepidlo na ohraňovanie panelov z dreva, MDF a drevotriesky pomocou ABS, PVC, PET, CPL, papiera, dýhy.