O firme

AGGLU Int. s.r.o. je progresívna, dynamická a neustále rozrastajúca sa spoločnosť pôsobiaca na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Primárne sa zaoberáme distribúciou a predajom priemyselných lepidiel mnohých svetových výrobcov. Zameriavame sa však nielen na distribúciu a predaj, robíme pre Vás aj poradenstvo a možnosť konzultácie. Váš úspech je aj naším úspechom.

Ponúkame najširší sortiment priemyselných lepidiel na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Do našej distribúcie patria značky ako Neoflex, Leuenberger, Kiilto a Menichetti. Ako jedna z mála spoločností sa špecializujeme nielen na predaj priemyselných lepidiel, ale zároveň pre našich zákazníkov poskytujeme aj servis a kvalitné poradenstvo.

Čo robíme ako firma?

Nielen distribúcia a predaj

Robíme pre Vás poradenstvo a možnosť konzultácie.

Nahradzujeme

Nahradzujeme technológov u našich zákazníkov a nastavujeme ich stroje.

Sme tu pre Vás

Vaša spokojnosť a úspešnosť je pre nás prvoradá.

Podporujeme náš región

Či už ide o vybavenie pre školy alebo dobrovoľné hasičské zbory, nenecháme si ujsť príležitosť vrátiť niečo späť spoločnosti.

Prečo si vybrať práve AGGLU?

Filozofia prvotriednych služieb našej firmy sa nedotýka len našich zákazníkov, ale aj nášho tímu. Na trhu, kde neustále rastie dopyt po kvalitných priemyselných lepidlách musí byť ruka v ruke rovnaký dopyt po kvalitných zamestnancoch. Preto do našej firmy hľadáme ľudí, ktorí nám pomôžu vytvoriť etický svet obchodu. Budete rásť spolu s nami?