Novinky

Predstavujeme našich dodaváteľov: Neoflex adhesives

13. októbra 2020

Spoločnosť je zameraná na výrobu priemyselných lepidiel prevažne pre obuvnícky, drevospracujúci, automobilový a kožiarsky priemysel. V snahe prispôsobiť sa požiadavkám zákazníkov, svoje zameranie rozširujú aj o textilný priemysel, stavebníctvo a lepenie peny.

Čítať viac

Predstavujeme našich dodaváteľov: Kiilto

13. októbra 2020

Meno firmy, Kiilto /zn. Shine – lesk/, je odvodené od výrobkov, ktoré firma vyrábala v prvých dňoch svojej existencie ako napríklad vlasové tonikum, leštidlá či vosky pre továrne na topánky.

Čítať viac

Predstavujeme našich dodaváteľov: Menichetti glues & adhesives

13. októbra 2020

Spoločnosť Menichetti sa pýši odbornými znalosťami vyrábať lepidlá na mieru, ktoré ponúkajú maximálnu flexibilitu, spoluprácu a užitočnosť pri riešení rôznych problémov.

Čítať viac

Predstavujeme našich dodávateľov: Leuenberger +C

13. októbra 2020

V súčasnosti Leuenberger + C exportuje okolo 65% svojho obratu vo viac ako 80 krajinách, čo viedlo k tomu, že spoločnosť otvorila 3 obchodné pobočky vo Francúzsku, Španielsku a Nemecku.

Čítať viac

Použitie UV identifikátora v disperzných lepidlách

13. októbra 2020

Kvalitný výrobok je to, čo očakáva spotrebiteľ, trh. K odhaleniu nepodarkov pri kontrole, a aby boli na trh dodávané iba kvalitné výrobky, slúži aj UV identifikátor, ktorý sa pridáva do disperzných lepidiel.

Čítať viac
Zobraziť staršie novinky

Žiadne ďalšie výsledky.

Používaním stránok prevádzkovaných Agglu súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info