1

Počet aktúalnych pracovných pozícií

Teambuilding 2022

V AGGLU si vážime každého zamestnanca a sme vždy veľmi radi, keď sa nám podarí spolu sa stretnúť a niečo zažiť. Keďže naša firma má aj zahraničné zastúpenie – Česko aj Maďarsko – každoročne v pred-letnom období organizujeme teambuilding mimo firmy. Tento rok sme si opäť spolu užili dva pekné dni 3.6.-4.6.2022 na chate Magurka v Nízkych Tatrách.

Asi všetci vieme, že pri takto plánovaných akciách je vždy jedným veľkým otáznikom práve počasie. Našťastie sme mysleli zrejme dostatočne pozitívne a v piatok už od skorého rána svietilo slniečko a teploty sa šplhali poriadne vysoko. Už o 7:30 sme sedeli v autách a smerovali na miesto činu, všetci pozitívne naladení a turisticky vystrojení. Po príchode sme si chvíľku posedeli na terase a vybrali sa na turistiku. Tí najvytrvalejší zvládli výstup až na hrebeň Nízkych Tatier – vrch Ďurková – dokonca s parádnymi časmi (športový duch AGGLU nenechal svojej povesti veru nič dlžný ? )!

Na obed sme si pripravili grilované špeciality a po malom občerstvení nás čakal ďalší program – súťaž v konštruovaní pretekárskych autíčok. Úlohou jednotlivých tímov bolo zostrojiť z pripravených dielov funkčné autíčko s brzdami a zatáčacím systémom, vytvoriť mu dizajn z rôznych materiálov, marketingový slogan a „predať“ ho pri prezentácií. Súťaž sme ukončili ozajstnými pretekmi, kde sme otestovali funkčnosť autíčka a rýchlosť motora (kolegu, ktorý autíčko s druhým kolegom ťahal). Každý tím svoju úlohu zvládol výborne a o víťazoch rozhodli naozaj sekundy!

Po tomto programe sme sa ubytovali, dopriali si zaslúženú sprchu a pivko po skvelých výkonoch. Po večeri sme ešte nabrali sily na ľahké športy – bedminton, futbal a pekný deň bol za nami.

Ďakujeme vedeniu firmy za organizáciu (nielen) tejto akcie, všetci sme si to výborne užili, stretli sa, porozprávali nielen o pracovných veciach a spoznali ďalší kus krásneho Slovenského kraja ?.

Tešíme sa na kompletný AGGLU tím a ďalšie zážitky s Vami minimálne opäť o rok!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Vyhľadajte produkty

Máme toľko možností, že bude jednoduchšie, keď sa spojíme na konzultáciu zadarmo

Potrebujem servis

Kontaktujte nás cez formulár alebo priamo nášho servisného manažera.

Ján Sýkora
servisný manažér

Meno*
Priezvisko*
Email*
Firma
Názov stroja
Závada