1

Počet aktúalnych pracovných pozícií

Teambuilding 2022

V AGGLU si vážime každého zamestnanca a sme vždy veľmi radi, keď sa nám podarí spolu sa stretnúť a niečo zažiť. Keďže naša firma má aj zahraničné zastúpenie – Česko aj Maďarsko – každoročne v pred-letnom období organizujeme teambuilding mimo firmy. Tento rok sme si opäť spolu užili dva pekné dni 3.6.-4.6.2022 na chate Magurka v Nízkych Tatrách.

Asi všetci vieme, že pri takto plánovaných akciách je vždy jedným veľkým otáznikom práve počasie. Našťastie sme mysleli zrejme dostatočne pozitívne a v piatok už od skorého rána svietilo slniečko a teploty sa šplhali poriadne vysoko. Už o 7:30 sme sedeli v autách a smerovali na miesto činu, všetci pozitívne naladení a turisticky vystrojení. Po príchode sme si chvíľku posedeli na terase a vybrali sa na turistiku. Tí najvytrvalejší zvládli výstup až na hrebeň Nízkych Tatier – vrch Ďurková – dokonca s parádnymi časmi (športový duch AGGLU nenechal svojej povesti veru nič dlžný ? )!

Na obed sme si pripravili grilované špeciality a po malom občerstvení nás čakal ďalší program – súťaž v konštruovaní pretekárskych autíčok. Úlohou jednotlivých tímov bolo zostrojiť z pripravených dielov funkčné autíčko s brzdami a zatáčacím systémom, vytvoriť mu dizajn z rôznych materiálov, marketingový slogan a „predať“ ho pri prezentácií. Súťaž sme ukončili ozajstnými pretekmi, kde sme otestovali funkčnosť autíčka a rýchlosť motora (kolegu, ktorý autíčko s druhým kolegom ťahal). Každý tím svoju úlohu zvládol výborne a o víťazoch rozhodli naozaj sekundy!

Po tomto programe sme sa ubytovali, dopriali si zaslúženú sprchu a pivko po skvelých výkonoch. Po večeri sme ešte nabrali sily na ľahké športy – bedminton, futbal a pekný deň bol za nami.

Ďakujeme vedeniu firmy za organizáciu (nielen) tejto akcie, všetci sme si to výborne užili, stretli sa, porozprávali nielen o pracovných veciach a spoznali ďalší kus krásneho Slovenského kraja ?.

Tešíme sa na kompletný AGGLU tím a ďalšie zážitky s Vami minimálne opäť o rok!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Vyhľadajte produkty

Konzultácia zadarmo

Využite možnosť konzultácie zdarma a kontaktujte nášho špecialistu. Sme experti na priemyselné lepenie.

Mgr. Marko Štefko

Expert na lepidlá a lepiace systémy

Máme toľko možností, že bude jednoduchšie, keď sa spojíme na konzultáciu zadarmo

Potrebujem servis

Kontaktujte nás cez formulár alebo priamo nášho servisného manažera.

Ján Sýkora
servisný manažér

Meno*
Priezvisko*
Email*
Firma
Názov stroja
Závada