1

Počet aktúalnych pracovných pozícií

Jarné upratovanie s AGGLU

Každý rok v období okolo 22. apríla, kedy si celosvetovo pripomíname Deň zeme, si u nás v AGGLU navlečieme rukavice a vyrazíme za upratovaním prírody okolo našej firmy. Robíme tak nie len pre spríjemnenie pracovného prostredia, ale tiež pre životné prostredie. Veríme, že zdvihnutie aj jednej smietky je viac ako nič a spoločne pomôžeme prírode lepšie „dýchať“. No, ako to už býva, opäť nešlo len o drobné smietky.  

Jedno slnečné aprílové poobedie sme poobede vypli počítače, pozastavili prácu a vybrali sme sa na už tradičnú cestu s vrecami na odpad. Približne 3km úsek od cintorína v Turčianskych Tepliciach, cestou pod horou až ku bytovkám na Dolnej Štubni po zime „skrášľovalo“ kopec nahromadeného odpadu. Podarilo sa nám vyzbierať niekoľko plných vriec rôzneho odpadu – od papierov, obalov od jedla či plastových fliaš až po nebezpečné sklenené odpady či pneumatiky. Keďže tento úsek čistíme poctivo každý rok, vždy nás nemilo prekvapí množstvo nahromadeného odpadu, no zároveň musíme skonštatovať, že každým rokom je odpadu o niečo menej, čo je naozaj skvelé.

Ďakujeme za pomoc všetkým zapojeným kolegom zo spoločnosti AGGLU, ktorí sa nebáli sa trošku zašpiniť a pomohli skvalitniť životné prostredie v našom regióne. Rovnako ďakujeme Technickým službám Turčianske Teplice za podporu a odvoz vyzbieraného odpadu. Príroda tu zostáva aj keď my tu už nebudeme, tak si ju vážme a chráňme. Možno namotivujeme aj Vás a nabudúce si na prechádzku pribalíte vrecko na odpad, pretože upratať aj jednu smietku je lepšie ako ju nechať na zemi 🙂

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Vyhľadajte produkty

Konzultácia zadarmo

Využite možnosť konzultácie zdarma a kontaktujte nášho špecialistu. Sme experti na priemyselné lepenie.

Mgr. Marko Štefko

Expert na lepidlá a lepiace systémy

Máme toľko možností, že bude jednoduchšie, keď sa spojíme na konzultáciu zadarmo

Potrebujem servis

Kontaktujte nás cez formulár alebo priamo nášho servisného manažera.

Ján Sýkora
servisný manažér

Meno*
Priezvisko*
Email*
Firma
Názov stroja
Závada