Drevársky priemysel - Disperzné lepidlá

Výroba okien a dverí

Na tento druh lepenia využívame disperzné lepidlá typu PVAC triedy D4, (v prípade interiérových dverí triedy D3 a UF lepidiel) ako aj PUR prepolyméry, ktoré dosahujú vysokú vode odolnosť a v prípade PU lepidiel aj vysokú tepelnú odolnosť lepeného spoja.

AG-MM G-MP 16
palicky
AG-MMA G-MP 16 je dvojzložkové konštrukčné lepidlo umožňujúce vytvárať trvalé lepené spoje, ktoré sú veľmi pevné, štrukturálne, odolné voči nárazom a zároveň pružné. AG-MMA G-MP 16 je priemyselné lepidlo, ktoré sa používa na lepenie kovov, plastov a kompozitných materiálov. Vzhľadom k svojej vysokej kvalite je špeciálne vhodné pre rad náročných aplikácií v rôznych priemyselných odvetviach a to ako v oblasti sériovej výroby, tak údržby. Pri lepení hliníka a nerezovej ocele nie je nutné používať primer.
Resicol C 228 
kbelik
RESICOL C 228 je disperzné lepidlo na báze vody bez konzervačných látok na báze biocídov CIT/MIT. Kartóny a krabice: lepenie širokého sortimentu kartónov, taktiež potiahnutých a lakovaných. Nákupné tašky: formovanie rúčok a bočné lepenie papiera, tiež potiahnutého a ošetreného vodným lakom. Viazanie kníh: lepenie predsádky, na stredne rýchlych a rýchlych strojoch, vhodné na lepenie rôznych druhov papiera, tiež potlačených, potiahnutých a lakovaných.
Resicol HT 644
kbelik
TISSUE Lepidlo určené na lepenie posledného návinu toaletných roliek a kuchynských utierok. Lepidlo má vynikajúce vlastnosti pri použití a vysokú lepivosť dosiahnutú v krátkom čase.
AG-COLL P 7117/4
agglu
AG-COLL P 7117/4 je jednozložkové disperzné lepidlo vhodné na lepenie posledného návinu pri výrobe toaletného papiera, kuchynských utierok a na ďalšie priemyselné použitie. Produkt má veľmi vysokú rýchlosť spracovania.
AG-COLL 7114/3
agglu
AG-COLL 7114/3 je jednozložkové disperzné lepidlo určené na lamináciu (vrstvenie) papiera vo vrstvách (kuchynské utierky, toaletný papier). Vhodné je aj na veľmi rýchle zariadenia. Redukovaná penetrácia do papiera, čo zaručuje dobré a konštantné výsledky aj pri vyššej rýchlosti.
AG-COLL P 7117/4
agglu
AG-COLL P 7117/4 je jednozložkové disperzné lepidlo vhodné na lepenie posledného návinu pri výrobe toaletného papiera, kuchynských utierok a na ďalšie priemyselné použitie. Produkt má veľmi vysokú rýchlosť spracovania.
AG-COLL P 3186/2
agglu
AG-COLL P 3186/2 je jednozložkové, kvalitné a veľmi rýchlo vytvrdzujúce disperzné lepidlo určené na výrobu papierových dutiniek. Môže byť použité aj na vysokorýchlostných strojoch vyrábajúcich špirálové papierové dutinky. Vhodné aj pre studenú linku.
TECHNOBOND 5190
agglu
TECHNOBOND 5190 je EVA disperzia určená na lepenie filtračného materiálu do plastových a kovových rámov. Je vhodná na ručné a strojové aplikácie.
Neoflex W 3198.1
agglu
"Electrostatic flocking" a vákuovo lisované dvojzložkové disperzné lepidlo. Tento produkt má vynikajúcu priľnavosť na plastové materiály ako napr. ABS.
IDROSIL 102
kbelik
IDROSIL 102 - Etiketovanie: lepenie papierových etikiet, tiež ťažkých a tuhých na PE a PP fľaše. Lepenie kolkov na plastové a kovové uzávery. (Schválené UTIF - Úrad pre spotrebné dane - na lepenie kolkov na alkoholické nápoje v Taliansku). Nákupné tašky: lepenie dna tašiek z rôzneho papiera, tiež lakovaného a poplastovaného.
IDROSIL 108
kbelik
IDROSIL 108 - Etiketovanie: lepenie papierových etikiet, tiež ťažkých a tuhých na PET, PVC, PP a PE fľaše. Lepenie kolkov na plastové a kovové uzávery. (Schválené UTIF – Úrad pre spotrebnú daň – na lepenie kolkov na alkoholické nápoje v Taliansku).
DUOCOL 510
agglu
DUOCOL 510 je jednozložková, neplnená EVA disperzia s nízkou viskozitou, vhodná na lamináciu PVC, PP fóliami, melamínovými a tenkými papiermi na drevotrieskovú dosku a MDF v studených a teplých lisoch. Má vysokú lepivosť, adhéziu ku zložitým povrchom.
AG-COLL E 7527
agglu
AG-COLL E 7527 je kazeínové etiketovacie lepidlo, doplnené naturálnymi a syntetickým polymérmi. Produkt je určený na strojové etiketovanie sklenných fliaš v nápojovom priemysle (víno, pivo, minerálne vody, nealkoholické a alkoholické nápoje) modernými vysokovýkonnými etiketovacími linkami. Moderná receptúra a výber kvalitnej suroviny zabezpečujú kontinuálny chod etiketovacej linky bez vynútených prestojov. Povrch fľaše: suché a teplé fľaše, mokrý a studený povrch. Etikety: brušná, prsná, krčková, staniolová šatôčka.
AG-COLL E 0521
agglu
AG-COLL E 0521 je etiketovacie kazeínové lepidlo, doplnené syntetickými polymérmi a živicami. Produkt má vynikajúcu adhéziu na PE, PP, PU, sklenné povrchy a je určený na strojové etiketovanie PET fliaš, ako aj kolkových známok v potravinárskom a nápojovom priemysle (víno, minerálne vody, nealkoholické a alkoholické nápoje) modernými vysokovýkonnými etiketovacími linkami. Moderná receptúra a výber kvalitnej suroviny zabezpečujú kontinuálny chod etiketovacej linky bez vynútených prestojov. Povrch fľaše: teplé, studené a vlhké fľaše. Etikety: brušná, prsná, krčková, kolkové známky.
AG-COLL E 0526
agglu
AG-COOL E 0526 je etiketovacie kazeínové lepidlo, doplnené syntetickými polymérmi a živicami. Produkt má vynikajúcu adhéziu na PE, PP, PU, sklenné povrchy a je určený na strojové etiketovanie PET fliaš v potravinárskom a nápojovom priemysle (víno, minerálne vody, nealkoholické a alkoholické nápoje) modernými vysokovýkonnými etiketovacími linkami. Moderná receptúra a výber kvalitnej suroviny zabezpečujú kontinuálny chod etiketovacej linky bez vynútených prestojov. Povrch fľaše: teplé, studené a vlhké fľaše. Etikety: brušná, prsná, krčková, kolkové známky.