O spoločnosti

Ponúkame najširší sortiment priemyselných lepidiel na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Do našej distribúcie patria značky ako Neoflex, Leuenberger, Kiilto a Menichetti. Ako jedna z mála spoločností sa špecializujeme nielen na predaj priemyselných lepidiel, ale zároveň pre našich zákazníkov poskytujeme aj servis a kvalitné poradenstvo.

Kto sme?

AGGLU Int. s.r.o. je progresívna, dynamická a neustále rozrastajúca sa spoločnosť pôsobiaca na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Primárne sa zaoberáme distribúciou a predajom priemyselných lepidiel mnohých svetových výrobcov. Zameriavame sa však nielen na distribúciu a predaj, robíme pre Vás aj poradenstvo a možnosť konzultácie. Váš úspech je aj naším úspechom.

Čo robíme ako firma?

Zameriavame sa nielen na distribúciu a predaj, robíme pre Vás poradenstvo a možnosť konzultácie.

Nahradzujeme technológov u našich zákazníkov a nastavujeme ich stroje.

Sme tu pre Vás, pretože Vaša spokojnosť a úspešnosť je pre nás prvoradá.

Podporujeme športové aktivity a detské projekty v našom regióne. Či už ide o vybavenie pre školy alebo dobrovoľné hasičské zbory, nenecháme si ujsť príležitosť vrátiť niečo späť spoločnosti.

Budúcnosť

Naša súčasná ambícia je aj naďalej byť jednotkou na trhu v strednej Európe. Náš tím neustále buduje a zdokonaľuje značku AGGLU, ktorá sa vďaka tomu stala synonymom kvality a spoľahlivosti.

Prečo práve my?

Filozofia prvotriednych služieb našej firmy sa nedotýka len našich zákazníkov, ale aj nášho tímu. Na trhu, kde neustále rastie dopyt po kvalitných priemyselných lepidlách musí byť ruka v ruke rovnaký dopyt po kvalitných zamestnancoch. Preto do našej firmy hľadáme ľudí, ktorí nám pomôžu vytvoriť etický svet obchodu. Budete rásť spolu s nami?

Devízy našej spoločnosti

Pre nás ako firmu je najdôležitejšia Vaša úspešnosť. Na rozdiel od iných firiem nepovažujeme spoluprácu za ukončenú doručením lepidla, záleží nám aj na tom, aby ste ho vedeli správne využiť. Preferujeme individuálny prístup u našich klientov, aby parametre toho čo potrebujete zalepiť boli presné.
V súčasnej dobe technológií, kde aj tá najmenšia odchýlka môže spôsobiť problém vo výrobe, sme tu, aby sme Vás správne zaškolili a pomohli Vašu výrobu vrátiť do prevádzky. Spôsob akým to vykonávame je celkom jednoduchý – suplujeme Vás.

  • Vymenila sa Vám obsluha a nový zamestnanec nevie s Vaším strojom pracovať?

Pošleme k Vám nášho obchodno-technického zástupcu a ten Vášmu zamestnancovi pomôže nastaviť stroj tak, aby správne fungoval. Nová obsluha tak dostane presné inštrukcie, ktoré parametre má dodržiavať, aby proces výroby pokračoval bezchybne. Naša konzultácia sa netýka len správneho nastavenia Vašich prístrojov, ale aj riešenia problémov pri práci s lepidlom.

  • Potrebujete vyšpecifikovať to správne lepidlo na svojom novom projekte?
  • Chcete aplikovať existujúce parametre pri práci s materiálom, s ktorým ešte nemáte skúsenosti?

Sme tu pre Vás, aby sme Vám poradili. Naše riešenia však nezahŕňajú len komplikácie týkajúce sa typu materiálu.

  • Zakúpili ste si u nás lepidlo a napriek nastaveniam zodpovedajúcim požiadavkám manuálov je proces lepenia stále neuspokojivý?

Pravdepodobne ste narazili na jeden z exotickejších problémov akými je vplyv počasia. Keďže na adhéziu lepidla pôsobia aj zdanlivo nepodstatné faktory, akými je napríklad dlhodobý stav počasia, je pre Vás možnosť takejto konzultácie vítaným riešením. Vzhľadom na našu dlhoročnú prax nie je problém, s ktorým by sme sa doteraz nestretli a nevedeli Vám adekvátne pomôcť.

Používaním stránok prevádzkovaných Agglu súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info