Zimná bežecká liga

Nakoľko nariadenia platné od 16.11.2020 zakazujú usporiadať akékoľvek športové podujatie nad 6 osôb až do odvolania, musíme 3. ročník Zimnej bežeckej ligy posunúť na neskorší termín. Budeme poctivo sledovať aktuálne dianie v našej krajine a v prípade, že by sa situácia zlepšila, dáme vám vedieť.

Zimná bežecká liga A.R.M.A.D.A. je športová súťaž organizovaná spoločnosťou AGGLU SK, s.r.o. od roku 2018. Liga bola vytvorená, aby podporila miestnu bežeckú komunitu a vyplnila zimné obdobie, kedy je bežeckých akcií pomenej. Celá súťaž je postavená na dvoch pilieroch a to – láska k športu a priateľstvo. Počas bežeckých kôl panuje vždy veľmi príjemná atmosféra, podávajú sa skvelé výkony a po dobehnutí vás čaká v cieli horúci čaj.

Zimná bežecká liga pozostáva z piatich bežeckých kôl, ktoré sa uskutočnia vždy raz za mesiac. Každé kolo sa beží v inom prostredí, čo dodáva súťaži rozmanitosť. Začíname vždy behom cez mesto Turčianske Teplice.

Druhé kolo sa beží v lesoparku Bôr. Je o čosi náročnejšie, no milovníci prírody si prídu na svoje.

V poradí tretí Beh do Vrchu sa môže zdať ako najnáročnejšie kolo, no pre väčšinu bežcov je zároveň aj najobľúbenejšie. Táto disciplína sa beží v januári a často je to jediné kolo, ktoré sa beží po snehu.

Skrýva sa vo vás tímový duch? Štafety budú pre vás ako stvorené.

Posledné kolo Bežeckej ligy sa nieslo v duchu Eliminácie. Každý okruh sa čas krátil a nároky sa dvíhali.

Neváhajte a pridajte sa k nám! Na našom Facebooku Beháme s AGGLU nájdete vždy najaktuálnejšie informácie!


Predchádzajúci článok

Viete, čo urobí zmena teploty s lepidlom?

Ďalší článok

S novou výzvou k lepšiemu zajtrajšku

Mohlo by Vás zaujímať

Oznam o poslednej expedícií tovaru v roku 2020

10. decembra 2020

Čítať viac

Termomelt Ecotop 17 a Ecotop 10HP

6. novembra 2020

Nový Ecotop 17 je jediným lepidlom v rade Ecotopov, ktorý sa môže pochváliť všetkými štyrmi základnými charakteristikami . . .

Čítať viac

Používaním stránok prevádzkovaných Agglu súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info