Tradičné jarné upratovanie – AGGLU

Tradične aj tento rok sme sa v AGGLU pustili do jarného upratovania okolia našej firmy. Keďže 22. apríla si celý svet pripomína Deň Zeme, každoročne si vyčleníme jedno popoludnie a vydáme sa do terénu,  vyčistiť od odpadu cestu od ulice Dlžiny na Dolnej Štubni, popod les až ku cintorínu v Turčianskych Tepliciach.

Vždy sa nám na tejto pomerne krátkej trase podarí vyzbierať stovky kilogramov, ba až tony odpadu. Zrejme aj vďaka celosvetovej osvete, zálohovaniu obalov a snáď aj vďaka našej pravidelnej práci, je odpadu rok čo rok menej, čomu sa úprimne tešíme!

Napriek tomu je však znepokojivé, že stále dokážeme v krásnej prírode vytvoriť naozaj neporiadok, vyhodiť plastové obaly, sklenené fľaše, plechovky či dokonca obrovské pneumatiky. V AGGLU sa snažíme týmto veciam venovať a záleží nám na tom, v akom prostredí pracujeme. Tešíme sa, že stúpa počet ľudí, ktorí chodia zbierať odpadky a dbajú na svoje okolie, no kiežby bolo menej tých, ktorí tento neporiadok vytvárajú. Naša planéta tu zostáva aj dlho po našom odchode, tak si ju chráňme a venujme jej pozornosť, ktorú si zaslúži.

Starostlivosť o životné prostredie je jednou z priorít našej spoločnosti AGGLU. Okrem iného sa venujeme aj separácií odpadu v našom pracovnom prostredí, šetreniu energií či rôznym dobrovoľníckym akciám.

V mene celej firmy AGGLU ďakujeme našim šikovným zamestnancom a technickým službám za odvoz odpadu do zberu. Pevne veríme, že o rok bude odpadu zase o niečo menej!


Predchádzajúci článok

Zimná bežecká liga 2021/2022 - 4. ročník

Ďalší článok

TEAMBUILDING 2022

Mohlo by Vás zaujímať

TEAMBUILDING 2022

10. júna 2022

Čítať viac

Tradičné jarné upratovanie – AGGLU

14. apríla 2022

Čítať viac

Používaním stránok prevádzkovaných Agglu súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info