TEAMBUILDING 2022

V AGGLU si vážime každého zamestnanca a sme vždy veľmi radi, keď sa nám podarí spolu sa stretnúť a niečo zažiť. Keďže naša firma má aj zahraničné zastúpenie – Česko aj Maďarsko – každoročne v pred-letnom období organizujeme teambuilding mimo firmy. Tento rok sme si opäť spolu užili dva pekné dni 3.6.-4.6.2022 na chate Magurka v Nízkych Tatrách.

Asi všetci vieme, že pri takto plánovaných akciách je vždy jedným veľkým otáznikom práve počasie. Našťastie sme mysleli zrejme dostatočne pozitívne a v piatok už od skorého rána svietilo slniečko a teploty sa šplhali poriadne vysoko. Už o 7:30 sme sedeli v autách a smerovali na miesto činu, všetci pozitívne naladení a turisticky vystrojení. Po príchode sme si chvíľku posedeli na terase a vybrali sa na turistiku. Tí najvytrvalejší zvládli výstup až na hrebeň Nízkych Tatier – vrch Ďurková – dokonca s parádnymi časmi (športový duch AGGLU nenechal svojej povesti veru nič dlžný 😊 )!

Na obed sme si pripravili grilované špeciality a po malom občerstvení nás čakal ďalší program – súťaž v konštruovaní pretekárskych autíčok. Úlohou jednotlivých tímov bolo zostrojiť z pripravených dielov funkčné autíčko s brzdami a zatáčacím systémom, vytvoriť mu dizajn z rôznych materiálov, marketingový slogan a „predať“ ho pri prezentácií. Súťaž sme ukončili ozajstnými pretekmi, kde sme otestovali funkčnosť autíčka a rýchlosť motora (kolegu, ktorý autíčko s druhým kolegom ťahal). Každý tím svoju úlohu zvládol výborne a o víťazoch rozhodli naozaj sekundy!

Po tomto programe sme sa ubytovali, dopriali si zaslúženú sprchu a pivko po skvelých výkonoch. Po večeri sme ešte nabrali sily na ľahké športy – bedminton, futbal a pekný deň bol za nami.

Ďakujeme vedeniu firmy za organizáciu (nielen) tejto akcie, všetci sme si to výborne užili, stretli sa, porozprávali nielen o pracovných veciach a spoznali ďalší kus krásneho Slovenského kraja 😊.

 

Tešíme sa na kompletný AGGLU tím a ďalšie zážitky s Vami minimálne opäť o rok!


Predchádzajúci článok

Tradičné jarné upratovanie - AGGLU

Mohlo by Vás zaujímať

TEAMBUILDING 2022

10. júna 2022

Čítať viac

Tradičné jarné upratovanie – AGGLU

14. apríla 2022

Čítať viac

Používaním stránok prevádzkovaných Agglu súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Súhlasím Viac info