Účtovník/účtovníčka

Miesto nástupu

AGGLU SK, s.r.o., Dlžiny, Turčianske Teplice

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok

Termín nástupu

na dohode s kandidátom

Plat

od 1000€

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Kontrola, triedenie, spracovanie a zakladanie účtovných dokladov – došlých faktúr, pokladnice, interných dokladov
  • Účtovanie majetku a zásob
  • Vyúčtovanie pracovných ciest
  • Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek
  • Monitoring a analýzy odchýlok v účtovníctve
  • Príprava podkladov pre účtovné uzávierky
  • Sledovanie a implementácia legislatívnych zmien v rámci pracovných procesov učtárne
  • Podpora pri audite
  • Zabezpečenie pracovných úloh pridelenými zamestnancovi nadriadeným pracovníkom

Zamestnanecké výhody, benefity

  • mladý a dynamický kolektív, ktorý medzi seba rád príjme ďalšieho veselého kolegu
  • firemné školenia na zvýšenie kvalifikácie
  • platový rast
  • teambuildingy a športové akcie

Informácie o výberovom konaní

Do nášho kolektívu sa hodí človek, ktorý kráča za svojimi osobnými a pracovnými cieľmi, preto hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorá/ý pracuje s nasadením, do práce sa teší a dokáže robiť vlastné rozhodnutia. Pokiaľ si dokážeš sám seba predstaviť na tejto pozícii a môžeš sa pochváliť dobrými výsledkami vo svojich doterajších aktivitách (práca, brigáda, prax), si to možno Ty, kto v krátkej dobe posilní náš tím.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, finančné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office – pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • znalosť postupov účtovania, zákona o účtovníctve, znalosť DPH, znalosť DZP a ostatných daní v bežnom rozsahu
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • precíznosť
  • spoľahlivosť
  • výhodou znalosť SW SAP B1 – nie je podmienkou
  • výhodou znalosť anglického jazyka

Životopis spolu s motivačným listom pošli na e-mail obchod@agglu.sk . Do predmetu e-mailu uveď „Obchodno-technický zástupca“. Budeme Ťa kontaktovať.

Odoslať email

Súhlasím Viac info