PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Miesto nástupu

Turčianske Teplice

Druh pracovného pomeru

TPP - plný uväzok

Termín nástupu

ASAP

Plat

od 1200€/mesačne (brutto)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu, kde hlavnou náplňou práce bude:
•Komunikácia s obchodno technickým zástupcom, ktorý mu odovzdá požiadavku zákazníka a následné vyskladanie technológie pre zákazníka
•Hľadanie technických riešení v spolupráci s kolegami a servisným manažérom
•Dopytovanie cenových ponúk, technická podpora
•Komunikácia s dodávateľmi aj v anglickom jazyku

Zamestnanecké výhody, benefity

• Mladý a dynamický kolektív, ktorý medzi seba rád prijme ďalšieho kolegu
• Angličtina vrámci pracovnej doby
• Firemné školenia, ktoré zvýšia tvoju kvalifikáciu
• Platový rast
• Teambuildingy a športové akcie

Informácie o výberovom konaní

Do nášho kolektívu sa hodí človek, ktorý kráča za svojimi osobnými a pracovnými cieľmi, preto hľadáme kolegu, ktorý pracuje s nasadením, do práce sa teší a dokáže robiť vlastné rozhodnutia. Pokiaľ si dokážeš sám seba predstaviť na tejto pozícii a môžeš sa pochváliť dobrými výsledkami zo svojich doterajších skúseností si to možno Ty, kto v krátkej dobe posilní náš tím.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Samostatnosť
• Ochota vzdelávať sa
• Angličtina nevyhnutná (komunikácia s dodávateľmi v anglickom jazyku)

Životopis spolu s motivačným listom pošli na e-mail obchod@agglu.sk . Do predmetu e-mailu uveď „Servisný technik“. Budeme Ťa kontaktovať.

Odoslať email

Súhlasím Viac info